Nederlandse Raskatten Vereniging

Bij ons staat gezondheid op één. 

Het bestuur

en vaste medewerkers



Voorzitter:

Cathrienke Brandt
Arnhemseweg 109
6731 BR Otterlo



Secretaris:

Crista Nolting
Binnendijk 110
1446BE Purmerend

Penningmeester:

Hans Nolting
Binnendijk 110
1446BE Purmerend


Algemeen bestuurslid:

Janneke Tanriöven
Essenburg 11
3328CA Dordrecht

Algemeen bestuurslid:

Michael v. Roosmalen
Engstoep 43
5268BD Rosmalen

 


Contactgegevens NRKV

Crista Nolting
Binnendijk 110
1446BE Purmerend
0299-648310
secretaris@nrkv.info



Medewerkers

Klachtencommissie:
Hans Nolting
klachtencommissie@nrkv.info

Veterinair medewerker & melding besmettelijke ziekte:
Cathrienke Brandt
voorzitter@nrkv.info



Leden & abonnementen administratie:
 Crista Nolting
ledenadministratie@nrkv.info

Stamboeksecretariaat:
Margaret Henderson
Stamboek@nrkv.info
Tel. 06-30442422

Cattery & commerciele advertenties
Hans Nolting
Tel. 06-20009106
penningmeester@nrkv.info

Kittenbemiddeling
Nia Nederhand
Tel. 0181-615427
the-sunkids@planet.nl

 

Dekkaterlijst:
Crista Nolting
dekkaters@nrkv.info

Inschrijfbureau shows:
Janneke Tanriöven
06-30364126 
inschrijfbureau@nrkv.info


Website:
Crista Nolting & Cathrienke Brandt
webmaster@nrkv.info

Redactie Korte Golf:
Cathrienke Brandt
redactie@nrkv.info